(096) 888-94-94

інтернет магазин

Україна, м. Львів,
вул. Б. Хмельницького 172
Головна » Корисна інформація » Як правильно вибрати ламінат для квартири

Як правильно вибрати ламінат для квартири

Вибираючи підлогове покриття для квартири, багато людей  віддають перевагу ламінату. Така популярність цього матеріалу пов'язана з тим, що він є прекрасною альтернативною дорогому паркету. Характерними особливостями ламінату є тривалий термін служби, відмінні технічні характеристики, приємний естетичний вигляд, різноманіття кольорів і відтінків. 

Насамперед, слід звернути увагу на клас стійкості ламінату до зносу.  Якщо ламінат побутовий, то у нього 21-23 класи, а ось комерційний має 31-34 класи. Всього існує 6 класів ламінату. Кожен з них визначається за ступенем стійкості до зносу.  За допомогою такого поділу можна зрозуміти яку зносостійкість має  конкретне підлогове покриття.

  • 21 клас -  у цього  покриття термін служби не перевищує чотирьох років. Підходить таке покриття для спальні або комори, де навантаження на нього буде невелике. В даний час на таке покриття практично немає попиту.
  • 22 клас  -  трохи більша зносостійкість, може використовуватися для підлоги у вітальні або дитячій кімнаті. Термін служби чотири роки.
  • 23 клас -  може використовуватися для дачі, для приміщень в яких є важкі меблі. Термін служби також невеликий.
  • 31 клас -  комерційний тип ламінатного покриття, експлуатаційні якості якого значно вищі, ніж у побутового ламінату. У процесі використання його для приміщень житлового напрямку термін служби складає вісім років. Відмінно підходить для спалень і дитячих кімнат.
  • 32 клас - також комерційне покриття, прекрасно підходить для віталень, кухонь. Термін служби складає близько 12 років.
  • 33 клас - є  зносостійким матеріалом, добре поводиться в прохідних приміщеннях, холах або прихожих. Здатний витримати значні навантаження. При експлуатації в житлових приміщеннях термін служби складає близько 15 років.
  • 34 клас - комерційний ламінат призначений для використання в комерційних установах з дуже високим навантаженням, також він має високі вологостійкі характеристики. 34 клас виготовляють з додаванням твердих частинок, тому здатний витримувати дуже складні умови експлуатації. Його вологостійкі властивості дозволяють застосовувати ламінат для житлових приміщень з підвищеною вологістю - ванна, кухня. Навіть, незважаючи на те, що умови експлуатації настільки складні, виробник гарантує термін служби цього ламінату до 30 років.

Тож кожен  клас ламінату служить для виконання певних завдань.  Щоб захистити матеріал від стирання і збільшити його стійкість до зношування, деякі виробники обробляють поверхню за допомогою спеціального захисного шару. 

Так як,  ламінат  дерев'яне покриття, то при неодноразовому контакті з водою він починає псуватися. Деякі виробники задіюють різні технічні можливості, щоб створити потужний захист від впливу води. Монтувати ламінат не варто в тих приміщеннях, де підвищена вологість.  

Ще необхідно звертати увагу на товщину ламінату. Чим товстіше покриття, тим вищі звукоізоляційні і теплоізоляційні якості. Крім цього, товстий ламінат здатний протистояти навантаженням і має високі показники міцності. При монтажі ламінату в квартирі найоптимальнішим стане товщина 7 або 8 мм. 

Ламінат є багатошаровим матеріалом. Зверху його покривають шаром з меламіноформальдегідних смол. Основою можуть бути  ДСП, МДФ, HDF плити. ДСП і MDF для основи покриття повинні мати щільність 650-850 кг / м³. При виборі ламінату по щільності основи необхідно брати до уваги умови, при яких експлуатуватиметься матеріал. 
Також необхідно відповідально поставитися до вибору виробника. Тільки перевірені фірми зможуть гарантувати вам якісний продукт.  Компанія ЕкоХата пропонує ламінат від провідних світових виробників. Вся наша продукція відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Знайдіть нас у Facebook

(c) ЕкоХата 2015-2019
Хостинг Україна Створення сайтів