(096) 888-94-94

інтернет магазин

Україна, м. Львів,
вул. Б. Хмельницького 172
Головна » Корисна інформація » Підлога для дитячих кімнат

Підлога для дитячих кімнат

Дитяча кімната це світ, в якому вирують дитячі емоції та сміх, «пригоди» і фантазії. Світ, в якому малюк проводить значну частину свого безтурботного дитячого  життя - пізнає нове, спить і грає, отримує перші уроки і робить перші кроки. Тому завдання батьків - створити ідеальний затишний простір для своєї дитини.

Важливим елементом будь-якої дитячої кімнати є підлога. Вона повинна бути безпечною,  екологічною, міцною,  легко митися і бути теплою.

Які ж підлогові покриття будуть доречними в кімнаті малюка?

Ламінат

Цей матеріал являє собою спресовані відходи деревини, які, в свою чергу, закріплені за допомогою смоли і ламіновані плівкою. Ключові переваги ламінату: естетично привабливий зовнішній вигляд, практичність і досить висока міцність. Що стосується шкоди для здоров'я - на цей рахунок можна не переживати, якщо ламінат вибирається не з найдешевших. Санітарні норми при виробництві дешевого ламінату, як правило, не дотримуються, і який відсоток сполучних меламін-формальдегідних смол в матеріалі - продавець, звичайно, не скаже. Тому економити не слід. Ідеальним вибором стане ламінат, вироблений на основі акрилових смол: підлога буде теплою, безпечною і екологічною. Хороший ламінат легко відмиється від пластиліну фарб, збереже зовнішній вигляд не на один рік, а забарвлення можна вибрати те, що підійде до інтер'єру.

Коркове покриття

Один з кращих варіантів для дитячої, рекомендований і педіатрами, і дизайнерами. Переваги: розвантажує хребет, «пружинячи» під ногами; абсолютно натуральний екологічний матеріал; вологостійкий і легко миється; приємний ногам; теплий і не слизький; алергії не викликає і статичну електрику не накопичує; запахи не вбирає; є додатковим шумоізолятором; пожежобезпечний і зносостійкий. На такому покритті малюк зможе годинами грати, збирати конструктор і малювати - ніякі килими не знадобляться.

Масивна дошка

Найбільш екологічний матеріал в лінійці покриттів для дитячої. Таке покриття можна віднести до виду штучного паркету за винятком розміру (ширина плашок - 10-20 см, довжина - 1-2,5 м). Переваги: 100-відсоткова натуральність і екологічна безпека; стильний зовнішній вигляд; довгий термін служби (десятки років) і корисний мікроклімат в дитячій; тепла підлога.

Паркетна дошка

За пріоритетами дане покриття найбільш близьке до дошки з масиву: екологічність, природність, привабливий вигляд, особливий мікроклімат, простий догляд і довговічність. Найвагоміший плюс: швидкий ремонт при пошкодженні дошки (на відміну від масиву). Достатньо лише зняти плінтуса, швидко розібрати підлогу і, змінивши зіпсований елемент новим, зібрати назад. Та й вартість паркетної дошки - нижче масивної

Отже,  для дитячих кімнат просто необхідно підбирати підлогу  з екологічно чистих матеріалів - турбота про здоров'я повинна бути вище переживань про ціну покриття.

 

 

Знайдіть нас у Facebook

(c) ЕкоХата 2015-2019
Хостинг Україна Створення сайтів