(096) 888-94-94

інтернет магазин

Україна, м. Львів,
вул. Б. Хмельницького 172

Новини

«ЕкоХата» по праву належить до тих салонів інтер'єру, в яких цінують ваш час, прислухаються до вподобань і звісно виконують роботу та зобов'язання якнайкраще та з індивідуальним ухилом. Оздоблювальні та монтажні матеріали, що ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлені на основі натуральних речовин та матеріалів, що показує наше дбайливе ставлення до природи і до своїх клієнтів, адже ми підбираємо та надаємо перевагу лишень природним матеріалам, а звідси - не радимо того, що може зашкодити життю чи здоров’ю наших покупців.

Бути в курсі новинок – це вже робити правильний вибір на користь кращих інтер’єр салонів. З  салоном «ЕкоХата» ви будете серед нових віянь та підходів і звісно на позитивній живій хвилі натуральних та екологічно – безпечних матеріалів для оздоблення та монтажних робіт. Вашій увазі ми пропонуємо такі новинки інтер’єрних трендів та широкий вибір направду екологічних і високоякісних виробів, матеріалів для інтер’єру:

1)    Натуральні бамбукові шпалери: Кавовий лак «квадратна зірка» (17мм), Натуральний лак «Осінь» (17 мм), Черепаха смугаста без лаку(17 мм), Натуральний лак(8 мм), Зебра лак(8 +3,8 мм) та інші цікаві й модні бамбукові варіації шпалер.

2)    Молдинги бамбукові Т – подібні, молдинги кавові, кутові молдинги, зовнішні бамбукові молдинги, сіро – зелені верхні молдинги, внутрішні, бамбукового типу молдинги.

3)    Бамбукові стовбури: обпалені стовбури бамбука, що ідеально пасують для декору приміщень, тонкінські бамбукові стовбури (діаметр 1,4 -1,6 см, довжина – 1,5-3 м), декоративні стовбури з бамбуку, світлий декоративний бамбуковий стовбур (довжина 2 – 4 м), натуральний бамбуковий стовбур зеленого відтінку (діаметром 1,4 -1,6, 1,6 -1,8 см). Підберемо оптимальний для вашого декоративного вподобання бамбуковий стовбур та відповідні розміри.

4)    Настінне коркове покриття: ATLANTA RED, MIAMI BLACK, ODESSA SNOW, DETROIT, а також популярні коркові компенсатори: RG 102 (поріжок), RG 108, RG 103  (компенсатор корковий).

5)    Ламінатне покриття з Німеччини (Mammut, Exguisit, Tarkett), Kronopol  (ламінатна підлога з Польської республіки), наявність величезної кількості відтінків ламінатного покриття.

Крім того, ми пропонуємо ексклюзивну вінілову підлогу з китайського дуба (100х920 мм), американської сосни (180х920 мм), горіхового дерева із тріщинами (920х180 мм) та багато такого, що здивує і зацікавить вас.

«ЕкоХата» бажає вам жити у натуральному, вибраному з душею та натхненням інтер’єрі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Знайдіть нас у Facebook

(c) ЕкоХата 2015-2019
Хостинг Україна Створення сайтів