(096) 888-94-94

інтернет магазин

Україна, м. Львів,
вул. Б. Хмельницького 172

Наша команда

«ЕкоХата» - сильна команда однодумців, яка спільною діяльністю, виконує поставлену ціль. Висококваліфікованих спеціалістів, об’єднує корпоративний дух та сприятлива атмосфера компанії.

Наші фахівці відповідально відноситься до своєї роботи, оскільки Ваш вибір – має вагоме значення для нас. Команда «ЕкоХата», завжди рада Вам допомогти, у виборі широкого асортименту настінного, підлогового покриття та супроводжуючих товарів.

Головним нашим завданням є індивідуальний підхід, та допомога у виборі оздоблювальних матеріалів для Вашого особливого інтер’єру. Маючи рішучість та прагнення вийти за межи своїх кордонів, ми наполегливо розвиваємося та вдосконалюємо компанію. Нам важливо, щоб Ви були задоволені, придбанням оздоблювальних матеріалів для Вашого унікального інтер’єру.

Ми – намагаємося бачити більше, чим інші. Тому, Ваш неповторний дизайн оселі, офісу у креативних руках. Завдяки професійного здобутку кожного працівника, визначається, як виглядатиме наше завтра, у компанії «ЕкоХата». Із незвичним підходом, наша команда підбере все необхідне, для Вашого виняткового дизайну. Наші співробітники, стрімко сягають нових вершин спроможні, як найкраще, задовольнити потреби та вибір споживача. Ваша вдала покупка – мотивує нас на нові досягнення.

Знайдіть нас у Facebook

(c) ЕкоХата 2015-2019
Хостинг Україна Створення сайтів